Hizmetlerimiz

Düğün Fotoğrafçılığı / ₺82,000

FrameWed’de düğün fotoğrafçılığının fotoğraf çekmekten daha fazlası olduğuna inanıyoruz. Bu, aşk hikayenizin özünü, birlikteliğinizin neşesini ve birlikte geleceğinize dair vaatlerinizi yakalamakla ilgilidir. Bu zamansız anları en ince ayrıntısına kadar yakalayarak sizin ve sevdiklerinizin bir ömür boyu değer verebileceği görüntüler yaratmaya çalışıyoruz. Düğün fotoğrafçılığımız, samimi anların ve ustalıkla oluşturulmuş portrelerin bir karışımıdır ve gününüzün fotoğraflı bir anlatısını oluşturmak için geleneksel ve çağdaş stilleri birleştirir.
Düğün fotoğrafçılığı paketimiz, özel gününüzü kapsamlı bir şekilde kapsamaktadır. Buna düğün öncesi, tören ve resepsiyon fotoğrafçılığı dahildir. Profesyonel fotoğrafçılardan oluşan ekibimiz, yemin töreninden neşeli kutlamalara kadar her önemli anın yakalanmasını sağlamak için sizinle yakın işbirliği içinde çalışacaktır. Bu pakete 8 saate kadar kapsama alanı, fotoğrafların dijital kopyaları ve bir önizleme slayt gösterisi dahildir.

Nişan Fotoğrafçılığı / ₺25,000

Nişan fotoğrafçılığı hizmetimiz, düğün öncesi yolculuklarını fotoğraflamak isteyen çiftler için tasarlanmıştır. Fotoğraf çekimi, çiftlerin yaklaşan evlilikleri için sevgilerini ve heyecanlarını ifade etmeleri için rahat bir ortam sağlar. Bu paket, seçtiğiniz bir yerde 2 saatlik bir fotoğraf çekimi ve fotoğrafların dijital kopyalarını içerir.
Düğün öncesi yolculuklarını daha kapsamlı bir şekilde yakalamak isteyen çiftler için premium nişan fotoğrafçılığı paketimiz mükemmel bir seçimdir. Bu hizmet, sizin için özel öneme sahip bir veya birden fazla yerde kişiselleştirilmiş 4 saatlik bir fotoğraf çekimini içerir. Deneyimli fotoğrafçılarımız, ilişkinizin benzersiz ve otantik bir temsilini elde etmek için pozları, temaları ve kıyafetleri tartışarak çekimi planlamak için sizinle yakın bir şekilde çalışacaktır. Pakete tüm fotoğrafların dijital kopyaları ve sosyal medyamızda aşk hikayenizin özel bir özelliği dahildir. Bu genişletilmiş fotoğraf çekimi, çeşitli ortamlara ve kıyafetlere ve bir çift olarak benzersiz bağınızı aydınlatan evcil hayvanları, sahne veya yaşam tarzı unsurlarını dahil etme fırsatına izin verir. Mesele sadece görüntü yakalamak değil, sonsuza dek değer vereceğiniz unutulmaz anlar ve hikayeler yaratmaktır.