Portföyümüz

düğün çi̇ftleri̇mi̇zden geri̇ bi̇ldi̇ri̇mler

“FrameWed sayesinde düğün günümüz gerçekten özel bir hale geldi. Detaylara gösterdikleri özen ve profesyonellik kesinlikle mükemmeldi. Fotoğrafların olağanüstü kalitesi bizi çok heyecanlandırdı – her biri eşsiz bir anı yakaladı ve özel günümüzün hikayesini anlattı. FrameWed’i şiddetle tavsiye ediyoruz!”

alex ve jenifer

“FrameWed’i seçmek düğün planlama sürecimiz boyunca verdiğimiz en iyi karardı. Her an güzel bir şekilde yakalandı ve fotoğraflar hayal edebileceğimizden çok daha iyi çıktı. Ekip çok profesyoneldi ve işlerine duydukları tutku açıkça görülüyordu. Unutulmaz bir gün için teşekkürler FrameWed!”

Daniel ve Samantha

“FrameWed düğün günümüz için hayal ettiğimizden çok daha fazlasını sundu. Profesyonellikleri, yaratıcılıkları ve en küçük ayrıntıları yakalama becerileri bizi hayran bıraktı. İlk görüşmeden nihai ürüne kadar beklentilerimizi aştılar. FrameWed sayesinde yakaladıkları anılar bize ömür boyu yetecek.”

Mark ve Rebecca

“FrameWed ile daha mutlu olamazdık. Düğün günümüzün her anını mükemmel bir şekilde yakaladılar ve geriye dönüp bakabileceğimiz güzel anılara sahip olmamızı sağladılar. Ekip profesyoneldi ve tüm süreç boyunca bizi rahat hissettirdi. FrameWed’e olağanüstü hizmetleri için inanılmaz derecede minnettarız.”

Charlie ve Emma